ماساژ پستان ها و ارتباط با بزرگ شدنشان

                        

 

           پستان ها در اصل عضو مهم بدن برای مکانیزم شیردهی می باشند ولی از نقش محوری و اساسی آنها در برقراری روابط جنسی و التذاذ بیشتر برای طرفین و همچنین نقش مهم آن در زیبایی و تناسب اندام بانوان نمی توان چشم پوشی نمود و آن را انکار کرد .

          برخی از خانمها از اینکه روابط زناشویی رفتارهای جنسی و مالش پستان ها موجب بزرگی پستان ها شوند احساس نگرانی می کنند و از طرفی تمایلی به حذف این رفتار جنسی ندارند .

در پاسخ باید گفت :

          بر خلاف تصور برخی افراد و حتی اظهار نظر نادرست دکتر مظاهری در شبکه های ماهواره ای ُ ماساژ پستان اگر موجب کشیدگی آنها نشود بزرگی پستان ها را بدنبال نخواهد داشت . لذا چند توصیه ی مهم جهت رفع مشکل و یا نگرانی :

۱- نیازی نیست نقش پستان ها را در روابط زناشویی حذف و یا کمرنگ نمایید .

۲- مالش پستان ها نباید موجب کشیده شدن بافت پستان و پوست آن گردند . لذا از کشیدن پستان ها باید اجتناب نمود .

۳- پستان ها می تواند x قرار گرفتن کل دست روی آن بطوری که مرکز پستان در وسط  کف دست قرار گیرد ماساژ داده شود .

۴- بهترین حالت در  ماساژ پستان ها زمانی است که زن به پشت دراز کشیده و پستان ها نه تنها آویزان نیست بلکه روی قفسه ی پستان تخت شده است . و پستان ها x جنس مخالف در کف دست قرار دارد بطوری که نوک آنها مابین انگشت شست و سبابه ی همسر قرار دارد تا براحتی بتواند آنرا ماساژ دهد .

۵- از ماساژ خشن و شدید پستان ها اجتناب نمایید .

با رعایت موارد گفته شده اصلاْ نگران بزرگی پستان ها نباشید و بدانید اگر پستان های شما بزرگتر شده است بعلت اثرات هورمونی و بارداری و … است .

ماساژ پستان ها و ارتباط با بزرگ شدنشان

خرید افزایش  سایز پستان

4 دیدگاهها

 1. باسلام ماساژ برای واژنانی که پستان نامتقارن دارن کارساز نیست؟ در مورد پستان های نامتقارن برای بزرگ کردن پستان کوچکتر راه حلی غیر از جراحی وجود دارد؟
  با تشکر

 2. ghadam 163 vaznam 52kilo..be nesbate heykalam sinehaye koochiki daram chikar konam ke bozorg she ?aya badaz ezdevaj bozog mishe ?aya in haghighat dare ke migan faghat sinehayi ke shekle gerd daran badaz ezdevaj bozorg mishe?

  • سلام احترام
   راجب بزرگی شما میتوانید از فرم دهنده پستان استفاده نماید این فرم دهنده را از اینجا تهیه نماید
   موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Contact usConnecting...
created by TelegramWordpress.com